Центр санітарних послуг “СанЕксперт” пропонує професійні послуги з дератизації, дезінфекції, дезінсекції та фумігації.

Знищення клопів, тарганів, виведення мурах, ос, щурів і мишей, молі й бліх, а також інші санітарні послуги в Харкові та Харківській області.

Наша компанія почала свою діяльність у 2003 році. Тоді були отримані: ліцензія на проведення робіт з дезінсекції, дезінфекції, дератизації, а також на проведення робіт по фумігації.

За більш ніж 17 років роботи нами була зібрана команда компетентних і кваліфікованих фахівців в питаннях боротьби зі шкідниками та мікроорганізмами. Всі наші співробітники мають великий досвід. Щороку вони підтверджують свою кваліфікацію, щоб забезпечити нашим клієнтам якісні послуги без шкоди для здоров’я людей і тварин.

Ми надаємо своїм клієнтам комплексну фіто-санітарну охорону об’єктів засновану на рекомендаціях міжнародних стандартів безпеки продукції: GHP, HACCP, IFS / BRC, AIB, TQM, YUM. Ми працюємо на об’єктах наступних типів:

  • виробничі цехи,
  • склади,
  • місця торгівлі продуктами харчування;
  • готелі;
  • транспорт;
  • медичні та навчальні заклади;
  • кафе і ресторани,
  • приміщення житлового фонду;

У 2016 році був укладений договір з міжнародною компанією Richi Sp. ZO.O. для проведення регулярного зовнішнього аудиту на відповідність стандартам ISO 9001: 2015 і ISO 22000: 2005 (HACCP) та тренінгів для наших співробітників. І за результатами аудиту були отримані сертифікати відповідності.

У 2017 році було підписано угоду про співпрацю з фірмою WPC – Wisniewski Pest Control (Польща). Це дозволило нашим співробітникам на практиці вивчити впровадження і роботу по самим жорстким міжнародним стандартам безпеки продукції.

У 2019 році був зареєстрований окремий підрозділ для надання послуг  населенню. Це дозволило розширити спектр нашої діяльності, зменшити витрати і підвищити якість роботи з приватними клієнтами.

У 2021 році підписано угоду з Харківською міською радою про співпрацю у рамках проєкту – «Картка харків’янина».

Фото

Наші фото

Контакти

Контакти

Центр санітарних послуг  “СанЕксперт”

м. Харків

09:00-22:00, без вихідних

Наші майстри виконують роботи на об’єктах замовника, а консультанти та співробітники офісу переведені на віддалену роботу. І завдяки зменшенню витрат пов’язаних з утриманням офісу ми забезпечили менші ціни на наші послуги.

.
тел. +38 (073) 51-01-800
тел. +38 (066) 52-02-800
тел. +38 (068) 53-03-800
mail: sanexpert_office@ukr.net