Дезінфекція у Харкові та області.


Дезінфекція дозволяє гарантовано позбавиться від вірусів, грибків і бактерій в квартирі і будь-якому приміщенні.

Коли потрібно проводити дезінфекцію:

  • якщо ви купили квартиру на вторинному ринку;
  • якщо з’явився і поширюється грибок;
  • якщо мешканці або робітники почали часто хворіти захворюваннями верхніх дихальних шляхів;
Дезінфекція для підприємств у Харкові

Дезінфекція приміщень

Є три основних методи дезінфекції. Спосіб проведення обробки залежить від конкретних індивідуальних умов в яких вона проводиться:

  • Поточна дезінфекція. Така обробка проводиться для того щоб перешкодити поширенню вірусів і бактерій і запобігти виходу з певного приміщення. Наприклад коли в квартирі знаходиться людина, яка хворіє інфекційним захворюванням, для того щоб хвороба не поширилася на інших мешканців будинку і проводять таку обробку.
  • Заключна дезінфекція. Наступний після поточної дезінфекції етап. Повне знезараження приміщень після усунення джерела зараження.
  • Профілактична дезінфекція. Даний вид проводиться з певною періодичністю. І дозволяє видалити суперечки і шкідливі мікроорганізми до того, як вони поширяться до рівня небезпечного для життя і здоров’я людини.

Якщо ви купили квартиру на вторинному ринку та збираєтеся там проживати, то вам необхідно обов’язково провести дезінфекцію. Пов’язано це з тим, що не відомо хто раніше жив в квартирі і які віруси і бактерії залишив після себе. Для складів, виробничих цехів або закладів громадського харчування рекомендується проводити профілактичну дезінфекцію так як найбільш важливо запобігти потраплянню мікроорганізмів у продукти харчування. Обробку проводять і в разі якщо грибок або цвіль вже з’явилися. Дезінфекція допомагає повністю позбавиться від таких проблем як на фасадах, так і всередині будівель.

Найбільш доступна профілактика появи мікроорганізмів, грибків, цвілі є проведення регулярного вологого прибирання і провітрювання. Дитячі садки, медичні та учбові заклади та інші державні установи зобов’язані проводити регулярну профілактичну дезінфекцію.

Для знищення вірусів, бактерій, грибків та інші джерела зараження використовують безліч методів від ультрафіолету до дезінфекції озоном.

Дезинфекция.

Знищення вірусів

Дезінфекція проводиться в таких приміщеннях:

  • Квартири, будинки, офіси та інші приміщення де постійно перебувають люди.
  • Спорткомплекси.
  • Навчальні заклади, медичні заклади.
  • Транспорті засоби.

Застосовувані препарати є абсолютно безпечними для людини і при проведенні робіт немає потреби виселяти мешканців з будинку або зупиняти виробничий процес на кілька днів.