Дезінсекція приміщень у Харкові і області.


Дезінсекція на підприємствах харчової промисловості повинна проводитися планово. Це впливає як на імідж закладу так і комфорт гостей і підлеглих.

Фірма «СанЕксперт» пропонує професійну послугу з ліквідації найпоширеніших шкідників: прусаків, тарганів, мух, мурах і т.д. Ми проводимо роботи тільки сертифікованими на території України препаратами, в основному мало небезпечними речовинами, що не мають отруйної дії на людей при дотриманні норм техніки безпеки. Послуга дезінсекції здійснюється на підставі контракту, який підписується при першому зверненні і актів виконаних робіт, які видаються після кожної проведеної дезінсекції.

Дезінсекція у Харкові

Особливості проведення дезінсекції на підприємствах

Проведення дезінсекції на підприємствах дуже сильно відрізняється від схожих послуг в житлових приміщеннях. Основна відмінність – площа зараження. Проведення таких робіт самостійно в великих приміщеннях таких як склади, офіси, виробничі цехи, лікарні і т.д. небезпечно і дуже часто неефективно.

Що ж роблять професійні служби щоб досягти максимального ефекту при якомога менших витратах?

  • аналіз ситуації – наш працівник визначить рівень зараження, передбачувані місця проникнення, переміщення і розміщення комах (місця кладок);
  • вибір способу проведення обробки – для ефективного позбавлення від комах потрібно правильно вибрати відповідний препарат і визначитися з його кількістю. Працівники «СанЕксперт» виконують дезінсекцію за технологією ULV (обробка приміщень за допомогою генератора «холодного туману»). Ця технологія дозволяє проникнути препарату з тривалим ефектом у важкодоступні місця;
  • результат – ми зв’яжемося з Вами через певний час після обробки, що б дізнатися про якість наших послуг;
  • гарантія, час протягом якого, ви можете звернутися до нас за повторною обробкою в разі повторного зараження об’єкта. В цьому випадку обробка проводиться за половину вартості.

Ознайомтеся з нашими цінами і методами обробки і якщо у вас залишаться питання, ми будемо раді проконсультувати вас по телефону.