Дезодорація

Дезодорація у Харкові та області


Неприємні запахи здатні зіпсувати навіть добре відремонтовані та світлі приміщення, зробивши їх непридатними для життя або роботи. Дезодорація ж дозволяє повністю позбутися від самої причини запахів – від бактерій.

Дезодорація – один з видів обробки, при правильному використанні якого можливо усунути запахи що з’являється в процесі розкладання (гниття), і так само запахи з будь-яких інших джерел. А при неможливості, з якої-небудь причини, усунути запахи повністю – маскують їх.

Знищення неприємних запахів у Харкові

Проведення дезодорації дуже схоже на проведення дезінфекції. Найчастіше препарати для професійної дезодорації мають дезінфекційні властивості.

Як проводиться дезодорація?

Субстанції які застосовуються в знищенні запахів теоретично можна поділити на два види:

  • Препарати для попередження та зупинки процесу гниття.
  • Препарати для знищення запахів або їх максимального маскування.

    В роботі наші фахівці використовують тільки якісні препарати дозволені до використання на території України, які можуть повністю усунути неприємний запах гниття. Потрібно зауважити що препарати мають досить приємний аромат і існує можливість вибрати аромат під ваш смак. До того ж препарати є абсолютно нешкідливими для тварин і людей та не мають негативного впливу на здоров’я. Нанесення препарату на оброблювані поверхні може відбуватися з використанням технології гарячого або холодного туману.

    При виконанні робіт ми гарантуємо використання найкращих з доступних субстанцій. Ці препарати мають також яскраво виражений антибактеріальний ефект. Процедура абсолютно безпечна – після мінімального періоду експозиції ви можете і далі перебувати й працювати в оброблюваних приміщеннях.