Фумігація у Харкові та області.

Фумігація – технології обробки, метою яких є повне винищення шкідників хлібних запасів, комах що знищують деревину, і інших, з застосуванням отруйних газів. Це спосіб знищення комах, мишей і щурів, мікроорганізмів та інших шкідників, що заподіюють шкоду продукції. Вважається найдієвішим методом у своєму роді. Недоліком такого методу є велика небезпека для персоналу, яку несе в собі застосування летких отруйних речовин.

Фумігація у Харкові та області

Для фумігації існують спеціальні препарати в основному з діючою речовиною – фосфід алюмінію (фосфін). Газацію проводять для знищення шкідників в складах, млинах, комбікормових заводах та інших об’єктах. Ця діюча речовина підходить для обробки дерева, упаковування, зерна та іншої продукції. Ця речовина являє собою безбарвний отруйний газ. З запахом схожим на запах гнилої риби.

Препарати на основі фосфіну знищують всіх шкідників без можливості появи стійких популяцій. І при цьому він дуже добре вивітрюється. І практично не залишає після себе продуктів розпаду.

Переваги фумігації

  • універсальність – метод підходить, і для обробки приміщень, і для зерна, і також для деревини;
  • дієвість – використовуючи даний метод, виходить знищити й дорослих особин, і їх личинок, яйця, лялечки;
  • практичність – після обробки приміщення, воно не вимагає додаткового прибирання;

Види фумігації, специфіка і тривалість впливу.

Газація упаковання

Цей метод фумігації використовують при переміщенні різної продукції. Тому, що без обробки товари, піддані впливу бактерій і комах, можуть швидко зіпсуватися. Наприклад шкідники деревини, такі як короїди й довгоносики, можуть пошкодити тару. Газ, який використовується в цій процедурі дуже ефективний, тому, що може потрапляти навіть у важкодоступні місця, де можуть перебувати шкідники. Проникність препарату гарантує практично повне знищення паразитів. Обробці піддається практично вся тара зроблена з дерева. В основному це актуально для сировини та упаковування, які перетинають державний кордон України. Оскільки для таких операцій необхідний фумігаційний сертифікат, що видається тільки після знезараження продукції.

Фумігація зернових культур

Приміщення обробляють препаратом на основі фосфіну для запобігання втрати частини врожаю від впливу шкідників хлібних запасів. Перед обробкою зерно накривають повітронепроникною плівкою. Ефективність даного методу поширюється на всі стадії життєвого циклу шкідників. Препарат не має залишкової дії на зерно, а тому воно після обробки не несе небезпеки. На сьогодні фумігація є найдієвішим способом захисту зернових культур. Вона дозволяє отримати якісне зерно без шкідників.

Фумігація деревини

Завдяки фумігації можна повністю позбутися пошкоджуючих деревину комах. Обробку газом проводять також для того, щоб попередити появу цих комах, адже краще запобігти проблемі, ніж боротися з її наслідками. Використовуваний при цьому препарат має здатність проникати глибоко в деревину знищуючи в ній всіх шкідників. Фумігація дерев’яних конструкцій потрібна для того, щоб не допустити інвазії комах, адже якщо вона станеться шкідники почнуть порушувати цілісність деревини зсередини, що в майбутньому може привести до порушення або навіть руйнування конструкцій.

Фумігація складів

Цей спосіб обробки підходить також для дезінсекції великих складських приміщень. За допомогою цього методу можна позбутися від усіх найпоширеніших шкідників, які можуть загрожувати запасам на складі. Згідно з технікою безпеки перед процедурою потрібно переконатися в тому, що на оброблюваної площі знаходяться тільки ті об’єкти, які потрібно піддати газації. Завдяки цьому методу знищуються не тільки комахи, а і їх личинки. Які мають велику стійкість до хімічних препаратів. Термін проведення газації завжди залежить від температури повітря, оскільки це впливає на швидкість реакції препарату. На відміну від інших методів обробки фумігація не має негативного впливу на якість зернових. Обробку проводять не тільки складів, а й елеваторів, млинів, і комбікормових заводів.

Наші послуги.

Ми маємо величезний досвід в області боротьби з усіма видами шкідників як знищують запаси, так і переносять небезпечні захворювання.