Використання РРО при наданні послуг дезінфекції дезінсекції та дератизації.

Дезінсекція у Харкові

Відповідно до Закону України 265/95-ВР “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” починаючи з 01.01.2022, наша компанія використовує реєстратор розрахункових операцій, і при наданні послуг крім інших документів у наших клієнтів є можливість отримати фіскальний чек.

Як позбавиться від клопів самостійно

Знищення клопів самостійно в Харкові
Як в Харкові позбавляються від клопів якщо немає можливості звернутися до професіоналів.

Клопи це досить делікатна проблема і не кожен буде про неї розповідати. Тому й оцінити масштаби зараження непросто. З власних спостережень ми можемо стверджувати що з кожним роком все більший відсоток житлового фонду в Харкові заражається клопами. Але не завжди є можливість замовити обробку у фахівців, а тому люди змушені виводити клопів самостійно.

Продовжити читання “Як позбавиться від клопів самостійно”

Укуси клопів і їх шкода для здоров’я

Укуси клопів у дитини

Клопи неймовірно добре адаптувалися до спільного проживання з людьми. І на сьогодні ідеальні умови для клопів це кімнатна температура і наявність людини поруч. І на жаль наш організм так і не зміг виробити імунітет до укусів цих шкідників.

Продовжити читання “Укуси клопів і їх шкода для здоров’я”

Обробка озоном. Переваги застосування озону

Газ озон

Озонування – процес очищення при якому застосовується газ озон. Озонатор – прилад, який виробляє озон з кисню, що є в повітрі. Озон є потужним окислювачем і за своїми дезінфекційними властивостями набагато краще, ніж ультрафіолет або хлор. Тому озон має дуже широке застосування.

Продовжити читання “Обробка озоном. Переваги застосування озону”

Як з’являється і чим небезпечна цвіль

Пліснява в куті кімнати

Цвіль – це мікроскопічний грибок, який знаходиться в великих кількостях в ґрунті, а з нього потрапляє і в повітря. Ці гриби можуть рости на будь-яких матеріалах, як то бетон, шпалери або навіть плитка у ванній і пластикові вікна. У певні види матеріалів цвіль може проникнути глибоко і вивести її буде важко.

Продовжити читання “Як з’являється і чим небезпечна цвіль”

Як позбавитися від трупного запаху.

Трупний запах

Трупний запах надзвичайно сильний, і коли помирає людина, яка жила одна, вже після перших кількох днів починає смердіти вже і в під’їзді, запах легко проходить через щілини у дверях і тріщинки в стінах. Так само часто буває що миші або щури вмирають у себе в норі, яка знаходиться, наприклад, під підлогою або в перегородці з гіпсокартону і через кілька днів запах починає заповнювати квартиру.

Продовжити читання “Як позбавитися від трупного запаху.”

Чому міль з’являється у квартирі.

Гусениця та метелик молі

Навіть у найчистіших будинках і квартирах хоч раз могла заводитися міль. Дотримання порядку і чистоти допомагає уникнути зараження квартири тарганами, але не міллю. Чому ж міль з’являється навіть в найчистіших приміщеннях?

Продовжити читання “Чому міль з’являється у квартирі.”

Як швидко розмножуються таргани.

Самка тарганів і прусаків

Таргани всіх видів відрізняються життєвим циклом від інших комах яких можна зустріти у квартирі або будинку. У них немає стадії лялечки. А значить після вилуплення з яйця і стадії личинки з’являється відразу доросла особина готова до розмноження.

Продовжити читання “Як швидко розмножуються таргани.”