Обробка приміщень холодним туманом.

Обработка квартиры методом ULV.

При використанні методу холодного туману приміщення заповнюється препаратом у вигляді дуже дрібної краплі. А називається вона холодної тому що температура робочого розчину при цьому така ж як і температура навколишнього середовища.

Генерируемая краплина має розміри від 5 до 40 мікрометра. Це лише трохи більше ніж крапля при цьому тумані: від 1 до 25 мікрометра. Завдяки цьому речовина довгий час знаходиться в повітрі (близько 4 годин, хоча велика частина осідає вже через 10 хвилин). І проникає навіть в найдрібніші щілини в стелі, стінах і меблів.

Незаперечною перевагою даного методу є те що препарат рівномірно осідає на всіх поверхнях утворюючи плівку з препарату навіть у важкодоступних місцях. Ідеально підходить для обробки житлових приміщень та інших місць життєдіяльності людини.

Переваги технології «холодного туману»

  • Рівномірно покриваються всі поверхні не залежно від захаращеності приміщення.
  • Обробка відбувається на порядок швидше ніж будь-якими іншими методами.
  • Можливість регулювання нанесення препарату дозволяє обробляти найбільш важливі місця з особливою ретельністю.

Недоліки технології «холодного туману»

  • При недотриманні техніки безпеки є ймовірність потрапляння препарату в сусіднє приміщення через вентиляцію.
  • Аерозоль може вбиратися текстильними виробами. А тому перед обробкою слід підготувати приміщення і винести або запакувати в поліетилен якомога більше речей.
  • Чим дрібніше крапля при обробці, тим більше виражений буде запах препарату і довше він буде збережуться в приміщенні. Якщо ви вибираєте обробку препаратом без запаху, то даний недолік не доставить вам незручностей. Але в разі обробки з запахом потрібно бути готовими до того що запах залишиться навіть на кілька днів.
  • Деякі датчики пожежної сигналізації можуть спрацьовувати при використанні даного методу.
  • Неефективний при наявності повітряних потоків якими препарат легко видувається з приміщення. З цієї ж причини не рекомендується застосовувати на вулиці.

Фахівці фірми СанЕксперт можуть безплатно проконсультувати Вас. Зателефонуйте нам за номерами вказаними на сторінці контактів.