Усунення неприємних запахів у Харкові.

Компанія СанЕксперт професійно займається дезінфекцією вже понад десять років. Ми усуваємо будь-які джерела неприємних запахів, у квартирах, офісах і будь-яких інших приміщеннях. 

Неприємний запах означає, що в повітрі присутні у великих кількостях мікроскопічні частинки бактерій, спор або інших субстанцій в залежності від джерела смороду. Вони можуть викликати як алергічну реакцію, так і більш серйозні захворювання. А про комфорт проживання в таких приміщеннях і мови не йде. З цієї причини при появі стійкого смороду рекомендуємо Вам звернутися до фахівців.

Знищення неприємних запахів у Харкові

Способи позбавлення від запахів

Джерелом неприємного запаху у квартирі може бути безліч речей, все що може зіпсуватися або згнити може викликати сморід. Наприклад, це харчові продукти які з якоїсь причини залишають в зачиненій квартирі, собаки й коти залишають в приміщенні свій запах або постійне куріння.

Важливо:

Неприємні запахи мають властивість “в’їдатися”, в меблі, стіни або вироби з текстилю. Навіть якщо усунути причини смороду, сам запах вже нікуди не дінеться. І єдиний надійний спосіб позбутися від нього це звернутися до фахівців.

Можна виділити найбільш поширені причини появи запаху, з якими звертаються до нас:

 • запах від котів і собак
 • трупний запах виникає, коли протягом тривалого часу в закритому приміщенні знаходяться і розкладаються останки;
 • запах алкоголю або сигаретного диму дуже часто з’являється в приміщеннях, які використовують для банкетів;
 • запах після пожежі;
 • сморід від цвілі та розвитку грибків;

Домашні тварини також можуть бути причиною стійкого неприємного запаху у квартирі. Якщо в будинку є тварини, то їдкий сморід їх сечі, може в’їдатися в предмети, тим більше якщо є не одна тварина, а кілька.

Трапляється і так що причину смороду у квартирі не виходить ніяк виявити. Це означає що потрібно провести дезодорацію і дезінфекцію. Що дозволить позбутися від джерела бактерій, які можуть шкодити здоров’ю мешканців квартири і їх домашнім улюбленцям.

Компанія СанЕксперт може запропонувати замовникам цієї послуги такі способи усунення запахів:

 • способом холодного туману, або класичним зрошенням об’єкта;
 • способом вироблення озону;
 • комбінованим способом.

Спосіб холодного туману

Метод холодного туману означає, що для обробки об’єкта застосовують розпорошення дезодоруючої речовини дрібними краплями. Дрібні частинки, які генерує апарат, руйнують частинки – джерела смороду. Таким чином повернути чисте повітря в приміщення можна досить швидко.

Озонування

Озон ефективно дезінфікує повітря в приміщенні – на сьогодні наука не знає жодного мікроорганізму який здатний вижити після впливу озоном. Водночас озон застосовується в газоподібному стані, що дозволяє йому проникати в місця недоступні при застосуванні холодного туману. А тому не дивно що саме озонування є найпопулярнішим способом усунення запахів.

Комбінований метод включає два попередніх, він поєднує їх переваги та збільшує ефективність процедури дезодорації. До цього способу вдаються якщо запах занадто стійкий і його не вдалося усунути жодним з перерахованих вище методів, він гарантовано позбавить приміщення від смороду котячої сечі, гару або будь-яких інших заходів.

Професіонали з центру санітарних послуг СанЕксперт назавжди позбавлять ваше житло від неприємних запахів. Адже вони, використовуючи свій багаторічний досвід, уважно вивчать об’єкт і визначать причину смороду, а також визначать найкращий спосіб боротьби з ним.

Як підготувати об’єкт до процедури обробки

Перед кожною процедурою дезодорації, для ефективного проведення заходу, потрібна ретельна підготовка. Насамперед потрібно позбавиться від причини виникнення запаху і почати підготовку:

 • на об’єкті не повинно бути ніяких тварин, рослин і їжі;
 • вимити всі поверхні;
 • прикрити побутову техніку вологонепроникною плівкою, щоб препарат не потрапив на них.