Знищення бліх у Харкові.


Центр санітарних послуг “СанЕксперт” займається наданням послуг по знищенню комах на будь-яких об’єктах: квартири, будинки, підвали, гаражі та приміщення комерційного призначення. У разі якщо вами були виявлені шкідники у вашій оселі або на фірмі, якщо ви знайшли на своєму тілі укуси, винуватцями яких є блохи, то ви невідкладно потребуєте допомоги професіоналів. Знищення бліх – наша робота!

Джерелом появи бліх в будинку може бути взуття і одяг. Підчепити їх можна на вулиці, у міському транспорті або в під’їзді. Проблема ця носить сезонний характер.

Дезінсекція у Харкові

Завдяки тому, що наші фахівці використовують сучасні та перевірені препарати для боротьби з комахами, Ви можете не турбуватися про власну безпеку. Завданням наших експертів є позбавлення Вашого житла від цих комах найефективнішим методом і як можна швидше. Обробка квартири триває не більше 1 години, а через кілька годин Ви вже зможете користуватися приміщенням.

 

Способи виведення бліх

На сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам кілька методів боротьби з комахами на всіх об’єктах. Відмінність полягає в ефективності, ціні та залишковому ефекті. Кожен з них справляється зі своїм завданням, а їх вибір залежить від сформованих у замовника на об’єкті обставин. Наш співробітник після проведення аудиту запропонує метод, який буде найкраще підходити до даних обставин, рекомендуємо Вам прислухатися до його думки, але остаточне рішення, звичайно ж, залишається за Вами. Виконання всіх замовлень засноване на даних, зібраних аудитором. В його обов’язки входить: оцінка рівня зараження приміщення та підбір найбільш дієвого методу обробки. Для досягнення необхідного ефекту важливо, щоб замовник прислухався до порад нашого спеціаліста відносно самої обробки так і інструкцій з прибирання приміщення після обробки.

Знищення бліх методом холодного туману

Цей спосіб боротьби полягає в зрошенні всіх поверхонь об’єкта, на яких можуть перебувати і розмножуватися блохи, спеціалізованим препаратом. Речовина не піддається нагріванню і вплив відбувається на підставі хімічної реакції, не піддаючись змінам під впливом температури.

Застосування методу холодного туману дає такі переваги:

«Не забувайте, що перш ніж наш фахівець проведе процедуру, потрібно впевнитися, що прилади які можуть реагувати на високу вологість у приміщенні, відключені від мережі»

Щоб досягти найкращого і найбільш тривалого результату від обробки, потрібно прислухатися до рекомендацій нашого співробітника, які стосуються підготовки приміщення. Спосіб обробки холодним туманом добре підходить для житлових приміщень, на початкових стадіях зараження, і до приміщень, у яких є легкий доступ до всіх поверхонь.

Знищення бліх з допомогою гарячого туману

 • Генератор холодного туману дозволяє контролювати кількість речовини і має можливість локального впливу.
 • Специфіка зрошення дає можливість речовини проникати у важкодоступні місця в приміщенні.
 • Безпосередній контакт паразитів з отруйною речовиною сприяє зараженню всієї колонії.
 • Осідання речовини на поверхні зменшує час провітрювання приміщення після процедури.
 • Речовина не має кольору і запаху, а тому не зіпсує майно замовника.

У приміщенні утворюється хмара з препарату, яка охоплює весь об’єм. Оскільки препарат проникає у всі місця де можуть ховатися шкідники. Ще одним плюсом цього способу є присутність також термічного ефекту.

Переваги:

 • внаслідок нагрівання підвищується активність діючої речовини;
 • препарат проникає в самі важкодоступні місця, навіть у дрібні тріщинки на оброблюваній поверхні;
 • знищуються личинки бліх, що означає неможливість повторного зараження;
 • зберігається активність речовини через кілька місяців після обробки.

Цей спосіб більш ефективний порівняно з попереднім, а тому підходить для боротьби з більш серйозним зараженням.

Комбінований спосіб

Використовуючи переваги обох способів зазначених вище можна позбутися від будь-якого зараження на будь-якому об’єкті. Це дає гарантію повного знищення особин і залишковий ефект. Використовується в самих важких випадках або при великих об’ємах приміщень.

Укусы блох

Підготовчі заходи

Щоб досягти максимального ефекту від процедури потрібно якомога більше уваги звернути на підготовку об’єкта. Потрібно заздалегідь провести підготовчі заходи в приміщенні, щоб прискорити процедуру.

 • Перед приходом майстра-дезинсектора необхідно вимити всі поверхні в приміщенні (вимити підлогу і протерти всі меблі).
 • Звільнити доступ до стін приміщення, відсунувши меблі.
 • Познімати з ліжок постільну білизну.
 • Сховати всю їжу і предмети особистої гігієни в місця куди не зможе проникнути діюча речовина.
 • Перевірити, щоб був доступ до плінтуса.

Якщо в приміщенні знаходиться акваріум його необхідно накрити целофановою плівкою і відключити з мережі компресор і фільтр. Процедура не є небезпечною для людей і домашніх тварин.

Прибирання приміщення після дезінсекції від бліх

Після закінчення процедури обробки не можна входити в приміщення найближчі 2 години і тільки потім можна приступати до вологого прибирання приміщення.

 • Забезпечте доступ повітря в усі кімнати – відкрийте всі вікна і двері.
 • Поверхні з якими маєте постійний контакт – всі ручки, столи, поручні і т.п. використовуючи для цього суміш соди з милом.
 • Весь одяг, на який міг потрапити препарат, виперіть.
 • Найближчий тиждень не слід проводити генеральне прибирання.