Знищення кліщів у Харкові.

Кліщі – це часта проблема для власників дач і заміських ділянок у весняно-літній та осінній період. Вони з’являються на прибудинкових ділянках, в садах і городах. Знищення кліщів потрібно проводити тим кому не байдуже своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Адже в Харківській області 1% кліщів переносять таку небезпечну хворобу як енцефаліт.

Енцефаліт (лат.encephalitis «запалення мозку») – група захворювань, що характеризуються запаленням головного мозку.

Знищення кліщів у Харкові

Знищення кліщів на ділянці

Згідно з опитуванням яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) у 2018 році – 11.3% українців проводять літні місяці в сільській місцевості або на дачній ділянці. І можна сказати що статистика не сильно змінилася і в поточному році.

На літні місяці припадає пік активності кліщів – цих небезпечних паразитів які ховаються в траві й на листі дерев. І тільки проведення знищення кліщів гарантує що ваша ділянка буде безпечною.

Спочатку працівник нашої фірми досліджує ділянку та оцінює ступінь зараження.

Коли аудитор обговорить деталі з замовником, можна буде почати працювати:

 • вибрати спосіб і підготувати обладнання і препарат для знищення кліщів;
 • визначити етапи роботи;
 • здійснити процедуру дезінсекції;
 • провести моніторинг по завершенню процедури.

Способи знищення кліщів

Наші співробітники мають досвід роботи і кваліфікацію для проведення дезінсекції. Використовується сучасне обладнання та сертифіковані препарати. Адже акарицидна обробка, в літні місяці, стає дуже популярною.

Майстер-дезінсектор проводить огляд території, обирає препарат і спосіб обробки:

 • вивчаються місця, через які кліщі могли проникнути на територію;
 • ступінь зараження і площа території;
 • особливості місцевості;
 • враховуються кількість та види рослин на ділянці.

Розділяють два види дезінсекції ділянок:

Знищення кліщів методом зрошення

Це основний метод боротьби з кліщами. Користуючись цим методом фахівці застосовують спеціальний розчин який за допомогою обладнання розпилюють на території. Дія речовини яка потрапляє на оброблювану територію триває протягом півтора місяця і діє смертельно на всі види кліщів.

При обробці від кліщів використовують діючі речовини, які безпечні для людей і домашніх тварин.

Переваги професійної обробки методом зрошення:

 • професійний аудит ділянки й вибір відповідного препарату;
 • тривала дія обраних речовин;
 • застосовуємо малонебезпечні речовини що відносяться до 4 групи, що забезпечує безпеку і вже через дві – чотири години після процедури територія може використовуватися як зазвичай;
 • завдяки новому обладнанню і досвіду роботи наших фахівців обробити ділянку можливо за 1 процедуру.

Зручність для замовника – наш пріоритет. Для такої обробки від клієнта не потрібно проводити ніяких заходів з підготовки ділянки, оскільки сучасне обладнання здатне доставити препарат навіть в місця з важким доступом.

Зверніть увагу:

Важливо після обробки почекати дві – чотири години й не заходити на ділянку після закінчення процедури, щоб розпорошена речовина осіла і кристалізувалася.

Обробка від кліщів бар’єрним методом

У літню пору цей захід профілактики істотно впливає на безпечне використання дач, заміських будинків і садів з городами.

Ми пропонуємо окремо послугу сезонного бар’єрного захисту для всіх, хто володіє дачними ділянками, заміськими будинками та іншими подібними територіями. Активність кліщів випадає на травень – червень, і другий період на кінець літа і початок осені.

Найкращим часом для використання бар’єрного методу захисту від кліщів є рання весна, це березень і перші тижні квітня. Головне запобігати вторгненню, адже боротися з наслідками важче. З цим методом обробки, завдяки тривалій дії речовини можна на найближчі пару місяців убезпечити себе від паразитів. Щоб і надалі проблема кліщів не поверталася потрібно в серпні повторити цю процедуру.

Укус клеща.

Як захиститися від кліщів.

Правила захисту від кліщів для виїжджаючих на природу:

 • Їхати потрібно в одязі з довгими рукавами.
 • У пошуках жертви кліщі користуються нюхом. А використання дезодоранту збиває їх зі сліду.
 • Замість шортів оберіть штани.
 • На світлому одязі легше побачити комах, і більший шанс уникнути укусу.
 • Не забудьте головний убір.
 • Використовуйте спреї від комах.
 • Намагайтеся гуляти там де трава низька.

Небезпека, яку несуть кліщі

Ці небезпечні паразити не нападають, а чекають в траві та на нижніх гілках дерев. Велика кількість особин ховаються по краях пішохідних стежок у високій траві. Вчепившись за людину що проходить повз ці павукоподібні комахи здатні триматися до двох годин, щоб знайти місце для укусу з ніжною шкірою.

Небезпеку несуть не тільки самі кліщі, а більшою мірою хвороби які вони переносять – енцефаліт, поліомієліт і хвороба Лайма. Деякі види можуть викликати алергічні реакції та проблеми з диханням у людини. А причиною бронхіальної астми часто стає поширений пиловий кліщ.

Великої шкоди ці паразити завдають також рослинності. Попереджувальні бар’єрні методи захисту і якщо потрібно повне знищення кліщів поверне вам радість і безпеку при перебуванні на природі протягом всього теплого сезону.