Знищення клопів у Харкові.

Для отримання консультації зателефонуйте:
або натисніть на кнопку і ми Вам зателефонуємо:

 

Постільні клопи останнім часом дуже сильно поширилися в квартирах і будинках Харкова. Про це свідчить постійно зростаюча кількість звернень в нашу службу. В такому великому місті як Харків приблизно чверть житлового фонду заражена клопами, в більшій чи меншій мірі. Позбутися від них самостійно дуже складно адже клопи часто мешкають в ліжках, матрацах, диванах і дуже люблять ховатися в складках тканини, а обробити їх там без спеціального обладнання, вміння і перевірених препаратів майже неможливо.

Клоп на диване

Знищення клопів один з найбільш складних і відповідальних видів дезінсекції, який потрібно проводити з особливою ретельністю. Адже якщо пропустити хоча б невелику ділянку оброблюваної поверхні можна і зовсім не досягти результату. Центр санітарних послуг СанЕксперт пропонує вам позбутися від клопів за один день з гарантією.

Знищення клопів дрібнодисперсною обробкою.

Проводиться обробка всіх доступних поверхонь, а особливо, явні місця проживання постільних клопів. Після такої обробки термін дії препарату при якому виключається поява повторного зараження становить від 2 місяців до 6 місяців. Використовувані препарати мають всі дозволи на території України, не залишають слідів і не мають запаху. При правильному використанні не несуть небезпеки здоров’ю людей і домашніх тварин. Ми гарантуємо завдяки багаторічному досвіду проведення подібних робіт і кваліфікації наших співробітників, якість дезінсекції.

Цей метод відмінно підходить для знищення клопів в приміщенні де є доступ до стін і плінтусів. І на початкових етапах зараження.

Як не зіткнуться з шахраями при замовленні знищення клопів.

Ми не використовуємо для роботи садові обприскувачі, а при обробці приміщень методом холодного туману по техніці безпеки перебувати в приміщенні можуть тільки навчені фахівці. Якщо при дзвінку в подібну фірму Вам кажуть, що Ви спокійно можете бути присутнім і використовувати звичайну медичну маску – це може означати, що метод обробки, обладнання, і препарати не відповідають тим, які Вам обіцяли.

Також звертайте увагу коли Вам намагаються нав’язати додаткові послуги. Наприклад, при обробці від клопів, Вам пропонують захисний бар’єр від цих комах на рік. Прочитайте про це в інтернеті, перш ніж погоджуватися. Такого роду бар’єрів, а тим більше усіляких відлякувачів від клопів не існує.

Ще один привід насторожитися коли вам пропонують, за додаткову плату, збільшити концентрацію препарату а то і зовсім використовувати “подвійний концентрат”. Знищення клопів з самого початку має проводитися з використанням такої концентрації препарату який забезпечить гарантоване позбавлення від комах при цьому не загрожуючи життю і здоров’ю проживаючих в приміщенні людей.

Колония клопов в диване

Перед обробкою.

Кожен фахівець з “СанЕксперт” має при собі пакет документів і на Ваше прохання він надасть їх Вам для ознайомлення:

 • реєстраційні документи фірми,
 • документ, що засвідчує особу,
 • документи на препарати,
 • інструкції до них.

Переконайтеся в тому, що препарати, які будуть використовуватися, зареєстровані і дозволені до застосування на території України. Багато фірм користуються дешевими, незареєстрованими препаратами чим піддають ризику життя та здоров’я своїх клієнтів.

Перед обробкою від наших фахівців Ви отримаєте документи у яких вказані: правила техніки безпеки, умови гарантії і інформація про Ваше замовлення.
На документах “СанЕксперт” обов’язково будуть вказані наші контакти.

Підготовка приміщення до обробки від клопів

Підготовка до проведення робіт така ж важлива, як і ретельність самої обробки.

Що потрібно зробити:

 1. Винести продукти харчування і особисті речі або покласти в поліетиленові пакети.
 2. Дістати все з внутрішніх відділень диванів.
 3. Випрати постільну білизну, подушки і ковдри залишаються для обробки.
 4. Речі які можуть бути заражені повинні бути випрані. А решта які гарантовано не заражені клопами упаковані в пакети.
 5. Повинен бути доступ до плінтуса і кутів кімнати.

Після дезінсекції

Близько двох годин приміщення має бути закрите після процедури. Не допускається при цьому перебування там людей або тварин. Потім можна провітрити приміщення.

Досить швидко всі запахи після обробки вивітрюються.

 1. Потрібно протерти вимикачі, столи, дверні ручки, кухонні робочі поверхні, підвіконня та інші поверхні до яких Ви найчастіше торкаєтеся руками. Найкраще використовувати розчин соди.
 2. Одяг на який міг потрапити препарат потрібно випрати.
 3. Протягом семи днів не проводити вологе прибирання.

Гарантія

Чому наша гарантія платна?
В “СанЕкперт” повторна обробка по гарантії оплачується в розмірі 50% від початкової вартості обробки. Ця половина вартості за яку проводитися повторна обробка:

 • вартість препаратів,
 • використання обладнання,
 • вартість бензину,
 • зарплата співробітників.

А значить виконуючи таку обробку по гарантії фірма не отримує дохід. А негативні відгуки про нашу роботу призводять до втрати клієнтів в майбутньому. У наших же інтересах надати якісне виконання послуг з першого разу.

Ті фірми які готові надати безкоштовну гарантію найчастіше просто не виконують свої зобов’язання або ж можуть просто не брати трубку, а то і взагалі постійно змінюють номери телефонів.

При проведенні дезінсекції ми можемо гарантувати знищення тих комах які в даний момент знаходяться в приміщенні. Але Ви так само повинні розуміти, що позитивний результат багато в чому залежить і від Вас. Дуже важливо виконувати рекомендації отримані від майстра, особливо якщо джерело зараження знаходиться в сусідній квартирі або приміщенні.

Уничтожение клопов, тараканов, моли, муравьев. (грн)

У нас действует постоянная скидка в 20% при обработке соседних квартир.
С запахомБез запаха
Общежитие 1 комната700,00800,00
1 — комнатная квартира800,00900,00
2 — х комнатная квартира850,001000,00
3 — х комнатная квартира900,001150,00
4 — х комнатная квартира950,001300,00
Дом от 60 до 150 м.кв.от 1100,00от 1500,00