Знищення клопів в Харкові.

Для отримання консультації зателефонуйте:
тел. +38 (073) 51-01-800
тел. +38 (066) 52-02-800
тел. +38 (068) 53-03-800

 

Постільні клопи останнім часом дуже сильно поширилися в квартирах і будинках Харкова . Про це свідчить постійно зростаюча кількість звернень в нашу службу. В такому великому місті як Харків приблизно половина житлового фонду заражена клопами, в більшій чи меншій мірі. Позбутися від них самим дуже складно адже клопи часто мешкають в ліжках, матрацах, диванах, а обробити їх там без спеціального обладнання, вміння і перевірених препаратів майже неможливо.Клоп на диване

Знищення клопів один з найбільш складних і відповідальних видів дезінсекції, який потрібно проводити з особливою ретельністю. Адже якщо припустити хоча б невелику ділянку оброблюваної поверхні можна і зовсім не досягти результату. Центр санітарних послуг СанЕксперт пропонує вам позбутися від клопів за один день з гарантією.

У вас є можливість замовити обробку препаратом який не мають запаху, який не завдасть ніяких незручностей ні Вам ні сусідам, а також дозволяє користуватися приміщенням вже через дві з половиною години після обробки. Якщо вам потрібна консультація ви можете зв’язатися з нами за телефонами.

Способи знищення клопів

Ми завжди намагаємося підібрати такий метод обробки який буде не тільки ефективний, а й зручний для Вас. Але все ж методи відрізняються між собою за вартістю, швидкістю впливу і терміном гарантії. Вибір завжди залишається за клієнтом, а ми грунтуючись на своїх знаннях можемо порекомендувати найкращий в конкретному випадку спосіб дезінсекції.

Для початку ми оглядаємо об’єкт. І повинні зробити висновки про:

  • особливості планування приміщень;
  • рівні інвазії;
  • повинні виявити найбільш заражені ділянки;
  • з’ясувати як в майбутньому буде використовуватися приміщення.

Після огляду ми складаємо детальний план обробки з урахуванням побажань клієнта.

Способи обробки

Розділяють три найпоширеніші варіанти проведення дезінсекції:

Знищення клопів дрібнодисперсною обробкою.

Проводиться обробка всіх доступних поверхонь, а особливо, явні місця проживання постільних клопів. Після такої обробки термін дії препарату при якому виключається поява повторного зараження становить від 2 місяців до 6 місяців. Використовувані препарати мають всю дозвільну документацію на території України, не залишають слідів і не мають запаху. При правильному використанні не несуть небезпеки здоров’ю людей і домашніх тварин. Ми гарантуємо завдяки багаторічному досвіду проведення подібних робіт і кваліфікації наших співробітників, якість дезінсекції.

Цей метод відмінно підходить для знищення клопів в невеликому приміщенні де є доступ до стін і плінтусів. І на початкових етапах зараження.

Знищення клопів методом гарячого туману

Даний спосіб здатний миттєво знищити не тільки дорослих комах, але і клопів на всіх стадіях розвитку що дозволяє миттєво позбутися від шкідників. Має дуже велику проникаючу здатність.

Аерозольний генератор миттєво створює з рідкої робочої суміші отруйну для клопів хмару. Так що обробляється весь простір в приміщенні цілком, проникаючи в усі недоступні для інших методів місця.

Але і у цього способу є недоліки – це обмеженість застосування в житлових приміщеннях багатоквартирних будинків.

Комбінований спосіб знищення клопів

Застосування двох вищеописаних технологій, якщо це можливо, гарантує максимальний одноразовий ефект в поєднанні з тривалим гарантійним терміном.

Колония клопов в диване

Підготовка приміщення до обробки проти клопів

Підготовка до проведення робіт такаж важлива, як і ретельність самої обробки.

Що потрібно зробити:

  1. Винести продукти харчування і особисті речі або покласти в поліетиленові пакети.
  2. Дістати все з внутрішніх відділень диванів.
  3. Випрати постільну білизну, подушки та ковдри залишаються для обробки.
  4. Речі які можуть бути заражені повинні бути випрані. А решта які гарантовано не заражені клопами упаковані в пакети.
  5. Повинен бути доступ до плінтусів та до кутів кімнати.