Знищення клопів у Харкові.


Постільні клопи останнім часом дуже сильно поширилися в квартирах і будинках Харкова. Про це свідчить постійно зростаюча кількість звернень в нашу службу. В такому великому місті як Харків приблизно чверть житлового фонду заражена клопами, в більшій чи меншій мірі.

Позбутися від них самостійно дуже складно адже клопи часто мешкають в ліжках, матрацах, диванах і дуже люблять ховатися в складках тканини, а обробити їх там без спеціального обладнання, вміння і перевірених препаратів майже неможливо.

Знищення клопів у Харкові

Знищення клопів один з найбільш складних і відповідальних видів дезінсекції. А це значить, що його потрібно проводити з особливою ретельністю. Адже якщо пропустити хочаб невелику ділянку оброблюваної поверхні можна і зовсім не досягти результату. Центр санітарних послуг СанЕксперт Харків пропонує Вам позбутися від клопів за один день, з гарантією.

Виведення клопів дрібнодисперсною обробкою.

Інша назва цього методу – обробка холодним туманом. Полягає він у тому, що за допомогою спеціального обладнання препарат розпилюється дуже дрібною краплею – 5 – 40 мікрометра. Таким чином в приміщенні утворюється справжній туман з препарату. Це значно підвищує якість дезінсекції від клопів, особливо в порівнянні зі звичайним обприскуванням.

Проводиться обробка всіх доступних поверхонь, а особливо, явні місця проживання постільних клопів. Після такої обробки термін дії препарату при якому виключається поява повторного зараження становить від 2 місяців до 6 місяців.

Використовувані препарати мають всю дозвільну документацію на території України. Також вони не залишають слідів і не мають запаху. При правильному використанні не несуть небезпеки здоров’ю людей і домашніх тварин. Ми гарантуємо завдяки багаторічному досвіду проведення подібних робіт і кваліфікації наших співробітників, якість дезінсекції.

Цей метод відмінно підходить для знищення клопів в приміщенні, де є доступ до стін і плінтусів.

Знищення клопів без необхідності виходити з квартири.

Згідно з інструкцією, під час знищення комах в приміщенні може перебувати тільки підготовлений і навчений персонал. Однак, за умови використання спеціальних препаратів, методу обробки та герметичності приміщення можливо провести обробку тільки в окремих кімнатах – не покидаючи квартиру.

Такий спосіб підійде людям які потребують знищення клопів, але з якихось причин не хочуть покинути квартиру або на 100% впевнені, що клопи оселилися тільки в окремій кімнаті. Так само при такій обробці Ви не платите за всю квартиру, а тільки за оброблені кімнати. Але недоліком є ​​те, що на таку послугу не надається гарантія. Адже клопи можуть перебувати в тій частині квартири де не проводиться дезінсекція.

Як не зіткнутися з шахраями при замовленні знищення клопів.

Вимагайте документи! У Вас повинен бути документ про проведення дезінсекції, так само перевірте що б в документах були контакти виконавця. Дуже часто фірми одноденки не залишають документи або залишають, але навіть без номерів телефонів. І ми отримуємо багато дзвінків від людей які намагаються знайти – хто у них проводив не якісне знищення клопів.

Ми не використовуємо для роботи садові обприскувачі, а при обробці приміщень методом холодного туману по техніці безпеки перебувати в приміщенні можуть тільки навчені фахівці. Якщо при дзвінку в подібну фірму Вам кажуть, що Ви спокійно можете бути присутнім і використовувати звичайну медичну маску – це може означати, що метод обробки, обладнання, і препарати не відповідають тим, які були обіцяні.

Також звертайте увагу коли Вам намагаються нав’язати додаткові послуги. Наприклад, при обробці від клопів, Вам пропонують захисний бар’єр від цих комах на рік. Прочитайте про це в інтернеті, перш ніж погоджуватися. Такого роду бар’єрів, а тим більше усіляких відлякувачів від клопів не існує.

Ще один привід насторожиться коли вам пропонують, за додаткову плату, збільшити концентрацію препарату, а то і зовсім використовувати “подвійний концентрат”. Тому що знищення клопів одразу має проводитися з такою концентрації препарату який забезпечить гарантоване позбавлення від комах при цьому не загрожуючи життю і здоров’ю проживаючих в приміщенні людей.

Клоп на диване

Перед обробкою.

Перш за все перед обробкою від наших фахівців Ви отримаєте документи у яких вказані: правила техніки безпеки, умови гарантії і інформація про Ваше замовлення.

На документах “СанЕксперт” обов’язково будуть вказані наші контакти.

Кожен фахівець з “СанЕксперт” має при собі пакет документів і на Ваше прохання він надасть їх Вам для ознайомлення:

 • Реєстраційні документи фірми,
 • документ, що засвідчує особу,
 • документи на препарати,
 • інструкції до них.

Переконайтеся в тому, що препарати, які будуть використовуватися, зареєстровані і дозволені до застосування на території України. Багато фірм користуються дешевими, незареєстрованими препаратами чим піддають ризику життя та здоров’я своїх клієнтів.

Підготовка приміщення до обробки від клопів

Підготовка до проведення робіт така ж важлива, як і ретельність самої обробки.

Що потрібно зробити:

 1. Винести продукти харчування і особисті речі або покласти в поліетиленові пакети.
 2. Дістати все з внутрішніх відділень диванів.
 3. Попрати комплект постільної білизни який Ви використали до обробки, подушки і ковдри залишаються для обробки.
 4. Речі які можуть бути заражені мають бути попрані. А інші які гарантовано не заражені клопами упаковані в пакети.
 5. Має бути доступ до плінтуса і кутів кімнати.
Колония клопов в диване

Після дезінсекції

Близько двох годин приміщення має бути закрите після процедури. Не допускається при цьому перебування там людей або тварин. Потім можна провітрити приміщення.

Досить швидко всі запахи після обробки вивітрюються.

 1. Потрібно протерти вимикачі, столи, дверні ручки, кухонні робочі поверхні, підвіконня та інші поверхні до яких Ви найчастіше торкаєтеся руками. Найкраще використовувати розчин соди.
 2. Одяг на який міг потрапити препарат потрібно випрати.
 3. Протягом семи днів не проводити вологе прибирання.

Чому може знадобиться повторна обробка від клопів?

Ми можемо гарантувати знищення клопів які в даний момент присутні в приміщенні. Але навіть найкраща обробка не захистить від повторного зараження. А клопи можуть і приповзти від сусідів і причепиться до одягу і знайти ще багато способів проникнути в приміщення. Гарантувати неможливість повторного зараження клопами не може жодна фірма.

В “СанЕкперт” Харків обробка по гарантії оплачується в розмірі 50% від початкової вартості обробки. Ця половина вартості за яку проводитися повторна обробка:

 • вартість препаратів,
 • використання обладнання,
 • вартість бензину,
 • зарплата співробітників.

А значить здійснюючи таку обробку по гарантії фірма не отримує дохід. А негативні відгуки про нашу роботу призводять до втрати клієнтів в майбутньому. У наших же інтересах надати якісне виконання послуг з першого разу.

Ті фірми які готові надати безкоштовну гарантію найчастіше не виконують свої зобов’язання або ж можуть просто не брати трубку, а то і взагалі постійно змінюють номери телефонів.

Позитивний результат багато в чому залежить і від Вас. Отже дуже важливо виконувати рекомендації отримані від майстра, особливо якщо джерело зараження знаходиться в сусідній квартирі або приміщенні.

Уничтожение клопов, тараканов, моли, муравьев. (грн)

У нас действует постоянная скидка в 20% при обработке соседних квартир.
С запахомБез запаха
Общежитие 1 комната600,00800,00
1 — комнатная квартира700,00900,00
2 — х комнатная квартира750,001000,00
3 — х комнатная квартира800,001100,00
4 — х комнатная квартира850,001300,00
Дом от 60 до 150 м.кв.от 1000,00от 1500,00