Знищення молі у Харкові.


Центр санітарних послуг “СанЕксперт” також займається знищенням молі. Проводимо обробку у квартирах, будинках та інших приміщеннях. Новітні та найефективніші інсектицидні засоби, які застосовуються нашими працівниками, багаторазово підтверджували свою надійність при знищенні молі.

Ця комаха дуже швидко розмножується відкладаючи сотні яєць, таким чином навіть невелика кількість особин може привести до повного зараження об’єкта всього за один місяць. Їх личинки завдають величезну шкоду меблям і виробам з текстилю.

Знищення молі у Харкові

Як показує практика використання непрофесійних методів боротьби це часто просто викинуті гроші. А тому своєчасне звернення до професіоналів, збереже Вам не тільки час, а й гроші. Якщо вас цікавлять наші послуги, телефонуйте до нас за телефонами на сторінці контактів.

Способи знищення молі

Міль є одною з найпоширеніших комах на всіх континентах. Вибір методу боротьби та підбір потрібного препарату залежить від різновиду молі яка поширилася на об’єкті, тому наш фахівець повинен спочатку перевірити приміщення і визначити вид і кількість популяції молі. Найчастіше в Харкові зустрічається домашня міль знищення якої вимагає швидкого і професійного втручання.

Але загалом різняться вони лише за місцем проживання в приміщенні та кольором.

Сьогодні центр санітарних послуг “СанЕксперт” надає нашим клієнтам широкий вибір методів знищення молі. Завдяки тому, що наша фірма має все необхідне обладнання і досвідчених співробітників, вона займає провідну позицію на ринку. Попередній огляд об’єкта є одним з важливих і ключових моментів в обробці. Такий огляд проводить наш співробітник перед кожною процедурою обробки. Це дозволяє з’ясувати ступінь зараження для визначення методу боротьби відповідно до рівня складності дезінсекції. Незалежно від способу обробки ми гарантуємо якість надаваних нами послуг.

Знищення молі методом холодного туману

Розпилення робочого розчину відбувається за допомогою генератора холодного туману, який, завдяки дрібно крапельній обробці найбільш ефективний у квартирах і будинках.

Переваги даного методу:

 • Приміщення обробляється локально;
 • можна контролювати концентрацію препарату;
 • не залишає плям на поверхнях.

Це найпоширеніший метод обробки від молі, але в той самий час перевірено ефективний.

Знищення молі методом гарячого туману

Устаткування для аерозольної обробки розігріває робочий розчин до газоподібного стану. В такому стані речовина проникає в усі малодоступні місця, відпадає необхідність прямого нанесення препарату на поверхню. Таким чином гинуть і дорослі комахи й личинки. Використовуючи додаткові субстанції при приготуванні робочої суміші можна впливати на поведінку такого туману. Наприклад, чи буде газ підійматися або навпаки осідати вниз.

Цей спосіб краще за кількома параметрами:

 • Більша кількість комах потрапляє в хмару, а значить більшість вмирає миттєво;
 • пар може проникнути туди куди немає можливості доставити препарат іншим способом;
 • препарат осідає на всіх поверхнях утворюючи плівку, яка заражає інших шкідників;
 • гинуть так само яйця, які більш стійкі до обробки;
 • потрапивши в важкодоступні місця препарат має тривалий ефект після обробки.

Така обробка підходить для приміщень з високими стелями або в приміщеннях з великим ступенем  зараженості, дозволяючи охопити все приміщення цілком.

Комбінований метод.

Комбінований метод застосовують при дуже сильній зараженості об’єкта. Він забезпечує одночасно і миттєвий результат і залишкову дію. Підходить для обробки будь-яких приміщень. Також економічно вигідним часто буває проведення профілактичних робіт, що дозволяє запобігти появі шкідників, а значить і шкоди завданої майну.

Платяная моль

Підготовчі роботи

Підготовка приміщення це завжди половина роботи.

Перш ніж приступити до обробки потрібно провести необхідну підготовку:

 • Вимити підлогу і протерти пил в приміщенні;
 • зняти картини та інші предмети які можуть перешкодити обробці стін;
 • зняти постільну білизну;
 • заховати або прикрити посуд, якщо цього не зробити потрібно буде його ретельно вимити після обробки;
 • забезпечити доступ до плінтусів і кутів.

Прибирання після дезінсекції

Протягом тижня не рекомендується проводити вологе прибирання приміщення. Потрібно протерти поверхні з якими можуть бути часті контакти (стільниці, ручки від дверей, вимикачі, і інше) або те з чим контактують харчові продукти.