Знищення ос і шершнів у Харкові.


Компанія СанЕксперт протягом багатьох років допомагає позбутися жителям Харкова від небажаних сусідів у вигляді ос і шершнів. Якщо ви бажаєте швидко позбутися від цієї проблеми зв’яжіться з нами за номерами вказаними на сторінці контактів.

Знищення ос і шершнів у Харкові
Гніздо ос

Оси та шершні дуже схожі, бо є представниками одного загону комах – “оси”. Вони широко поширені на всій території України.

Відрізнити гнізда шершня та оси можна за кольором, в ос вони сірого, а у шершнів коричневого кольору. За формою гнізда бувають овальні, у формі кулі або груші. Чим більших розмірів гніздо, тим більше особин в рої. Знайти гнізда ос і шершнів можна в дуплах дерев і під їх гілками, в пташиних гніздах і поблизу з людиною – в господарських будівлях, на горищі або під дахом, в гаражах і на лоджіях.

Зовні ці комахи схожі. Але відрізняються вони перш за все розмірами. Шершні більше ос і довжина їх тіла може бути 3,5 -4 см. Оси менше і мають яскраво жовті та чорні смужки з чіткими кордонами, а у шершнів смужки помаранчеві та чорні, кордони між ними більш розмиті.

Якщо порівнювати їх поведінку можна сказати, що шершні не агресивні, а ось оси навпаки. Вони часто з’являються поблизу з людиною, їх приваблюють стиглі фрукти, ягоди, овочі, мед, цукор, нектар, риба і м’ясо. Оси дуже часто залітають у житло через відкриті вікна і кусають тільки в разі коли відчувають небезпеку для життя. Шершні не агресивні та байдужі до людини поки не відчувають в ній загрози для себе і свого гнізда.
З цього випливає, що зустріч з гніздами ос і шершнів найбільш небезпечна для людини. Так що не рекомендуємо вам наближатися до них, видавати гучні звуки та робити різкі рухи.

Гнездо ос на чердаке дома перед обработкой.
Гніздо ос на горищі будинку перед обробкою.

Небезпека, яку представляють оси та шершні.

Укус шершня дуже болючий, але від укусу оси болить сильніше. Укуси можуть викликати алергічні реакції. На шкірних покривах з’являються червоні плями, набряки. У місці укусу відчувається сильний біль, можливе підвищення температури. Якщо у людини є алергія на укуси цих комах, то може статися дуже сильна алергічна реакція з нудотою, блювотою, слабкістю та утрудненим диханням.

Важливо знати!!!
Найнебезпечнішим для людини є напад не окремої особини, а цілого рою. Концентрація отрути від великої кількості укусів небезпечна, адже чим більше отрути потрапить в кров, тим гіршими будуть наслідки для організму.

Не намагайтеся самостійно вигнати комах, адже через деякий час вони знову повернуться. Щоб позбутися від них потрібно знищити їх гніздо.