Знищення плісняви ​​у Харкові.


Дуже часто позбутися від цвілі без застосування професійних препаратів і методів не виходить. Фірма “СанЕксперт” має величезний досвід роботи, а також необхідне обладнання для розв’язання проблем з цвіллю будь-якої складності.

Знищення плісняви у Харкові

Пліснява може з’явитися абсолютно в будь-якому місці та ніхто не застрахований від цього. Адже для появи спор достатня наявність вологи та погана вентиляція в приміщенні. Грибок в житлових кімнатах це реальна загроза здоров’ю людей, що там проживають. Тривале вдихання спор може викликати захворювання дихальних шляхів, загальну слабкість і пригнічення імунітету.

Найчастіше поширення цвілі починається з ванни та туалету, через те, що основною умовою її появи є підвищена вологість. Такі побутові прилади як кондиціонери та пральні машинки також дуже часто схильні до цієї напасті.

І чим сильніше розростається грибок, тим важче буде його позбутися. А тому дуже важливо боротися з проблемою коли вона тільки починає з’являтися.

Як відбувається знищення цвілі

Цвіль дуже глибоко проникає в поверхні на яких з’являється. І після її очищення звичайними методами починає рости в тому самому місці. Не кажучи про те що спори грибка розлітаються по всьому приміщенню і саме вони найбільш небезпечні для здоров’я.

Ми користуємося найкращими препаратами та обладнанням, які були перевірені в справі й гарантують результат. Робота по позбавленню від цвілі охоплює такі етапи:

  • Нанесення під тиском розігрітого до 105 градусів препарату на заражені ділянки. Що дозволяє знищити джерело цвілі, а не тільки верхній шар.
  • Знищення спор, які літають в повітрі, за допомогою спеціального обладнання без необхідності використання хімічних засобів і проведення обприскування.
  • Нанесення захисного шару який запобігає можливості появи цвілі в майбутньому.

Підготовчі заходи

Підготовка приміщення повинна виконуватися замовником перед обробкою. Ось загальні поради:

  • З приміщення, в якому буде проводитися обробка, потрібно винести або упакувати в пакети: харчові продукти, посуд, засоби гігієни, рушники та особисті речі;
  • Забезпечити доступ працівника до зараженої ділянки.