Знищення щурів і мишей у Харкові.


Служби які спеціалізуються на дератизації мають багато методів для винищення або профілактики появи гризунів у приміщеннях. Зазвичай способи проведення дератизації ділять на три види:

 • Механічні.
 • Хімічні.
 • Комплексні.
Дератизація у Харкові і Харківській області

Важливо:
«Домашня миша здатна за рік принести до 14 приплодів, а статевого дозрівання вони досягають через 28 – 50 днів. Це означає що навіть пара особин здатні нести велику загрозу і привести до поширення зараження »

Перед проведенням будь-яких дій необхідний огляд приміщення фахівцем, який знайде нори, ходи і місця ймовірного скупчення гризунів.

За результатами огляду буде прийнято рішення по:

 • способу обробки;
 • використовуваних препаратах;
 • найбільш пріоритетних місцях обробки;
 • необхідності проведення профілактики.

Але в будь-якому випадку остаточне рішення залишається за клієнтом, а ми можемо лише порадити найкращий варіант, спираючись на наш досвіді. І звичайно ж перед проведенням робіт слід провести підготовку приміщень яка дуже важлива для якості проведення обробки.

Застосовувані при дератизації спеціальні препарати мають всі необхідні допуски і сертифікати для застосування на території України. Також ми намагаємося вибирати препарати які мають залишковий ефект, щоб збільшити термін гарантії. Найефективніший метод боротьби з гризунами, на даний момент, це, звичайно ж, хімічний метод.

При правильному використанні і дотриманні техніки безпеки він не несе загрози життю і здоров’ю людини.

Способи знищення гризунів

Дератизація – заходи, спрямовані на позбавлення певного об’єкта від зараження гризунами. Робота професійних служб полягає в тому щоб вибрати найефективніший метод з урахуванням особливостей об’єкта.

Знищення щурів і мишей механічним способом

Механічний спосіб дератизації – найчастіше це установка спеціальних контейнерів з липкою або механічної пасткою, що гарантує, що гризун залишиться в контейнері, а не загине десь в недоступному місці. А тому найчастіше даний метод застосовують всередині приміщень.

Існує дуже велика різноманітність механічних засобів дератизації, і вибір конкретного методу залежить від оброблюваного приміщення.

Переваги:

 • не несе абсолютно ніякої небезпеки здоров’ю людей і тварин;
 • не застосовуються отруйні речовини;
 • можливість побачити конкретний результат.

Недоліки

 • невелика площа обробки.
 • неможливість знищити велику популяцію.
 • відсутність миттєвого ефекту.

Знищення щурів і мишей за допомогою отрути

Хімічний спосіб дератизації – існує дуже багато методів використання спеціальних препаратів для боротьби з мишами і щурами. Наприклад використання родентицидів (отрут), або повна газація приміщень або, наприклад, феромони викликають у зграї почуття небезпеки і змушують її мігрувати. Загалом знищення щурів і мишей хімічним методом заняття дуже відповідальне і вимагає певних знань щоб підібрати правильний вид препарату і дозування яке залежить від чисельності популяції гризунів.

Ми намагаємося використовувати, якщо це можливо, якомога менш токсичні препарати в своїй роботі. Наше завдання мінімізувати ризик для людей і домашніх тварин.

При застосуванні отрут намагаємося користуватися такими які мають муміфікуючу дію, висушуючи отруєного гризуна вони запобігають його розкладанню, завдяки чому не з’являється запаху від померлих особин.

Звичайно застосування хімічного методу ефективніше ніж застосування механічного і дає майже моментальний ефект. Дозволяє доставити препарат в самі малодоступні нори. Але в той же час застосування таких препаратів це велика відповідальність за здоров’я людей і домашніх тварин.

Комбінованний метод

Комбінований метод – використання механічних і хімічних методів у поєднанні дає найкращий баланс між безпекою та ефективністю.

Винищення гризунів зараз, особливо в великих містах (як Харків наприклад) пов’язане з великими труднощами через вироблену стійкість гризунів до отрут. І використання комплексних методів виключає появу резистентності гризунів, а значить і більш ефективне.

Знаходження і закриття отворів і інших місць потрапляння гризунів на об’єкт є додатковою послугою і відноситься до підготовчих заходів, але без цього вся ефективність обробки може виявитися під питанням. Адже після повного очищення об’єкту від зараження немає гарантії що миші або щури не проникнуть на територію на наступний же день.

Мышь

Підготовка до дератизації

Яку саме підготовку необхідно провести залежить від обраного методу обробки. Якщо це установка контейнерів – потрібно очистити місця установки, щоб мати до них доступ.

Прибирання

Після хімічної обробки потрібно протерти поверхні з якими у вас буде тактильний контакт. Наприклад столи, дверні ручки, вимикачі та інші поверхні якими ви користуєтеся.

Якщо використовувався механічний метод, то потрібно стежити, щоб до контейнера не було доступу у домашніх тварин або дітей. Коли щур або миша потрапить в пастку зателефонуйте в нашу службу для утилізації гризуна.