Знищення тарганів у Харкові.


Знищення тарганів це дуже затребувана послуга в Харкові. Дуже багато будинків заражені цими комахами. Таргани і прусаки заводяться там де є їжа і вода. У житлових приміщеннях зараження починаються з кухні. По мірі зростання популяції вони починають з’являтися у ванній, а потім і в інших кімнатах.

Ці комахи дуже невибагливі до їжі і можуть харчуватися будь якою органікою, в тому числі і тією, що знаходиться в пилу. Вони швидко розмножуються тому важливо замовити знищення тарганів відразу як виявите їх.

Знищення тарганів у Харкові

Для гарантованого результату краще звернутися в професійну службу “СанЕксперт”. Тому, що ми підбираємо найкращий в даний момент препарат і виконуємо дезінсекцію так що проблеми з тарганами залишаться в минулому. Ми можемо обробляти не тільки квартири або будинку.

Наше обладнання та досвід дозволяють провести дезінсекцію приміщень будь-яких розмірів. Це можуть бути заклади громадського харчування, офіси, виробничі приміщення, склади та інші.

Зв’язатися з нами можна на сторінці з контактами.

Знищення тарганів холодним туманом.

ULV або холодний туман – поширений метод обробки. Хімія наноситься дуже дрібною краплею на поверхні і проникає в усі найдрібніші щілини і тріщини. Це дозволяє препарату потрапити саме в ті місця, де знаходяться лежбища комах.

Працює це так:

 • Речовина в рідкому вигляді наноситься на поверхні і утворює плівку з препарату згубну для комах;
 • Зрошення дрібною краплею дозволяє нанести рівний шар не залежно від структури поверхні;
 • Таргани, які потраплять під обробку, загинуть майже миттєво, а інші будуть контактувати з обробленою поверхнею і будуть отруюватися самі і труїти інші особини.

Препарати не залишають плям на меблях або текстилі. І при правильному дотриманні технології безпечні для людей і тварин.

Як не зіткнуться з шахраями при замовленні знищення тарганів.

Вам зобов’язані залишити документи про проведення дезінсекції. Якщо вам відмовляються залишити вашу копію договору з реквізитами фірми виконавця. То велика ймовірність що в разі неякісної обробки Ви не знайдете хто проводив введення тарганів.

Ми не використовуємо для роботи садові обприскувачі, а використовуємо спеціальне обладнання для обробки житлових приміщень.

При знищенні тарганів методом холодного туману, з техніки безпеки, перебувати в приміщенні можуть тільки фахівці. Вони проходять спеціальне навчання і отримують допуски для роботи з отрутохімікатами. Якщо при дзвінку в фірму яка займається дезінсекцією Вам говорять що Ви спокійно можете бути присутнім, то метод обробки, обладнання, і препарати не будуть відповідати тим, які були обіцяні.

Знищення тарганів має проводитися з використанням такої концентрації препарату який забезпечить гарантоване позбавлення від комах при цьому не загрожуючи життю і здоров’ю людей. Якщо вам пропонують доплатити для використання більшої концентрації препарату, то це привід насторожиться.

Перед обробкою.

Перед проведенням знищення тарганів нашими фахівцями Ви отримаєте документи у яких вказані: правила техніки безпеки, умови гарантії і інформація про Ваше замовлення.
На документах “СанЕксперт” обов’язково будуть вказані наші контакти.

Кожен фахівець з “СанЕксперт” Харків має при собі пакет документів і на Ваше прохання він надасть їх Вам для ознайомлення:

 • Реєстраційні документи фірми,
 • Документ що засвідчує особу,
 • Свідоцтво про державну реєстрацію препаратів,
 • Інструкції до них.

Переконайтеся в тому, що препарати, які будуть використовуватися, зареєстровані і дозволені до застосування на території України. Багато фірм користуються дешевими, незареєстрованими препаратами чим піддають ризику життя та здоров’я своїх клієнтів.

Таракан

Підготовка приміщення до дезінсекції тарганів

Що потрібно зробити:

 1. Накрити предмети на які не бажано попадання препаратів.
 2. Зняти картини, календарі та інші речі зі стін.
 3. По можливості прибрати пил.
 4. Сховати предмети особистої гігієни та продукти харчування.
 5. Прикрити посуд і ретельно вимити його після обробки.

Прибирання

Тиждень після обробки не слід проводити вологе прибирання. Але рекомендується прибрати препарат з поверхонь якими Ви найчастіше користуєтеся. Для цього можна використовувати розчин води з содою або миючий засіб який Ви зазвичай використовуєте.

Загальні рекомендації:

 • Якщо використовувався метод холодного туману, термін експозиції становить близько двох годин, після чого можна приступити до провітрювання приміщення.
 • Провітрювати кімнати слід до повного вивітрювання запаху, не менше ніж тридцять хвилин.
 • Витерти дверні ручки, вимикачі, стільниці.
 • Вимити посуд, і все що може контактувати з їжею.

Тим у кого є домашні тварини важливо знати, що під час процедури обробки приміщення тварини не можуть в ньому перебувати. І не варто забувати про їжу і посуді вихованців, її слід заховати, щоб уникнути потрапляння препарату.

Гарантія

У переважній більшості випадків для виведення тарганів достатньо однієї обробки. Повторна обробка може знадобиться при дуже сильному зараженні, коли таргани з’явилися і у всіх сусідніх приміщеннях.
В “СанЕкперт” Харків повторна обробка по гарантії оплачується в розмірі 50% від початкової вартості обробки. Ця половина вартості за яку проводитися повторна обробка:

 • Вартість препаратів,
 • Використання обладнання,
 • Вартість бензину,
 • Зарплата співробітників.

А значить проводячи таку обробку по гарантії фірма не отримує дохід. А негативні відгуки про нашу роботу призводять до втрати клієнтів в майбутньому. У наших же інтересах надати якісне виконання послуг з першого разу.

Ті фірми які готові надати безкоштовну гарантію найчастіше просто не виконують свої зобов’язання або ж можуть просто не брати слухавку, а то і взагалі постійно змінюють номери телефонів.

При проведенні дезінсекції ми можемо гарантувати знищення тих комах які в даний момент знаходяться в приміщенні. Але Ви так само повинні розуміти, що позитивний результат багато в чому залежить і від Вас. Дуже важливо виконувати рекомендації отримані від майстра, особливо якщо джерело зараження перебувати в сусідній квартирі або приміщенні.

Уничтожение клопов, тараканов, моли, муравьев. (грн)

У нас действует постоянная скидка в 20% при обработке соседних квартир.
С запахомБез запаха
Общежитие 1 комната600,00800,00
1 — комнатная квартира700,00900,00
2 — х комнатная квартира750,001000,00
3 — х комнатная квартира800,001100,00
4 — х комнатная квартира850,001300,00
Дом от 60 до 150 м.кв.от 1000,00от 1500,00