Знищення тарганів в Харкові.

Для отримання консультації зателефонуйте:
тел. +38 (073) 51-01-800
тел. +38 (066) 52-02-800
тел. +38 (068) 53-03-800

Найчастіше таргани і прусаки заводяться там де є їжа і вода. У житлових приміщеннях зараження починаються з кухні, у міру зростання популяції вони починають з’являтися у ванній, а потім і в інших кімнатах. Ці комахи дуже невибагливі до їжі і можуть харчуватися будь якою органікою, в тому числі і тією, що знаходиться в пилу.

Таракан

Для гарантованого результату краще звернутися в професійну службу “СанЕксперт”. Ми підбираємо найкращий в даний момент препарат і виконуємо дезінсекцію так що проблеми з тарганами залишаться в минулому. Ми можемо обробляти не тільки квартири або будинки. Наше обладнання та досвід дозволяють провести дезінсекцію приміщень будь-яких розмірів, заклади громадського харчування, офіси, виробничі приміщення, склади та інші.

Способи знищення тарганів.

Ми пропонуємо різні методи обробки які відрізняються способом проведення робіт, вартістю і гарантійним терміном. Остаточне рішення, звичайно ж, залишається за замовником, ми можемо лише порадити найефективніший варіант з урахуванням особливостей приміщення.

Знищення тарганів холодним туманом.

ULV або холодний туман – поширений метод обробки. Хімія наноситься дуже дрібною краплею на поверхні і проникає в усі найдрібніші щілини і тріщини. Це дозволяє препарату потрапити саме в ті місця де знаходяться лежбища комах.

Препарати не залишають плям на меблях або текстилі. І при правильному дотриманні технології безпечні для людей і тварин.

Знищення тарганів гарячим туманом.

Генератор гарячого туману перетворює речовину в пар, і в цьому газоподібному стані воно здатне проникнути у важкодоступні місця, позбавляючи від необхідності вручну наносити препарат на всі поверхні. Додаючи додаткові речовини в розчин можна впливати на поведінку аерозольного хмари – піднімати його вгору або змушувати осідати.

Підготовка до дезінсекції тарганів

Що потрібно зробити:

  • Накрити предмети на які не бажано попадання препаратів.
  • Зняти картини, календарі та інші речі зі стін.
  • По можливості прибрати пил.
  • Сховати предмети особистої гігієни та продукти.
  • Сховати або прикрити посуд і ретельно вимити після обробки.

Тиждень після обробки не слід проводити вологе прибирання. Але рекомендується прибрати препарат з поверхонь якими Ви найчастіше користуєтеся.