Знищення тарганів в Харкові.

Для отримання консультації зателефонуйте:
або натисніть на кнопку і ми Вам зателефонуємо:

 

Найчастіше таргани і прусаки заводяться там де є їжа і вода. У житлових приміщеннях зараження починаються з кухні, у міру зростання популяції вони починають з’являтися у ванній, а потім і в інших кімнатах. Ці комахи дуже невибагливі до їжі і можуть харчуватися будь-якою органікою, в тому числі і тією, що знаходиться в пилу.

Таракан

Для гарантованого результату краще звернутися в професійну службу “СанЕксперт”. Ми підбираємо найкращий в даний момент препарат і виконуємо дезінсекцію так що проблеми з тарганами залишаться в минулому. Ми можемо обробляти не тільки квартири або будинки. Наше обладнання та досвід дозволяють провести дезінсекцію приміщень будь-яких розмірів, заклади громадського харчування, офіси, виробничі приміщення, склади та інші.

Зв’язатися з нами можна на сторінці з контактами.

Знищення тарганів холодним туманом.

ULV або холодний туман – поширений метод обробки. Хімія наноситься дуже дрібною краплею на поверхні і проникає в усі найдрібніші щілини і тріщини. Це дозволяє препарату потрапити саме в ті місця де знаходяться лежбища комах.

Працює це так:

 • Речовина в рідкому вигляді наноситься на поверхні і утворює плівку з препарату згубну для комах;
 • Дрібнодисперсне зрошення дозволяє нанести рівний шар не залежно від структури поверхні;
 • Таргани, які потраплять під обробку, загинуть майже миттєво, а інші, які будуть контактувати з обробленою поверхнею, будуть отруюватися самі і труїти інші особини.

Препарати не залишають плям на меблях або текстилі. І при правильному дотриманні технології безпечні для людей і тварин

Як не зіткнутися з шахраями при замовленні знищення тарганів.

Ми не використовуємо для роботи садові обприскувачі, а при обробці приміщень методом холодного туману по техніці безпеки перебувати в приміщенні можуть тільки навчені фахівці. Якщо при дзвінку в подібну фірму Вам кажуть, що Ви спокійно можете бути присутнім і використовувати звичайну медичну маску – це може означати, що метод обробки, обладнання, і препарати не відповідають тим, які Вам обіцяли.

 

Ще один привід насторожиться коли вам пропонують, за додаткову плату, збільшити концентрацію препарату а то і зовсім використовувати “подвійний концентрат”. Знищення тарганів з самого початку має проводитися з використанням такої концентрації препарату який забезпечить гарантоване позбавлення від комах при цьому не загрожуючи життю і здоров’ю проживаючих в приміщенні людей.

Перед обробкою.

Кожен фахівець з “СанЕксперт” має при собі пакет документів і на Ваше прохання він надасть їх Вам для ознайомлення:

 • реєстраційні документи фірми,
 • документ, що засвідчує особу,
 • документи на препарати,
 • інструкції до них.

Переконайтеся в тому, що препарати, які будуть використовуватися, зареєстровані і дозволені до застосування на території України. Багато фірм користуються дешевими, незареєстрованими препаратами чим піддають ризику життя та здоров’я своїх клієнтів.

Перед обробкою від наших фахівців Ви отримаєте документи у яких вказані: правила техніки безпеки, умови гарантії і інформація про Ваше замовлення.
На документах “СанЕксперт” обов’язково будуть вказані наші контакти.

Підготовка приміщення до дезінсекції тарганів

Що потрібно зробити:

 • Накрити предмети на які не бажано попадання препаратів.
 • Зняти картини, календарі та інші речі зі стін.
 • По можливості прибрати пил.
 • Сховати предмети особистої гігієни та продукти харчування.
 • Сховати або прикрити посуд і ретельно вимити після обробки.

Прибирання

Тиждень після обробки не слід проводити вологе прибирання. Але рекомендується прибрати препарат з поверхонь якими Ви найчастіше користуєтеся.

Загальні рекомендації:

 1. Якщо використовувався метод холодного туману, термін експозиції становить близько двох годин, після чого можна приступити до провітрювання приміщення.
 2. Провітрювати кімнати слід до повного вивітрювання запаху.
 3. Витерти дверні ручки, вимикачі, столи.
 4. Вимити посуд, і все що може контактувати з їжею.

Гарантія

Чому наша гарантія платна?
В “СанЕкперт” повторна обробка по гарантії оплачується в розмірі 50% від початкової вартості обробки. Ця половина вартості за яку проводитися повторна обробка:

 • вартість препаратів,
 • використання обладнання,
 • вартість бензину,
 • зарплата співробітників.

А значить виконуючи таку обробку по гарантії фірма не отримує дохід. А негативні відгуки про нашу роботу призводять до втрати клієнтів в майбутньому. У наших же інтересах надати якісне виконання послуг з першого разу.

Ті фірми які готові надати безкоштовну гарантію найчастіше просто не виконують свої зобов’язання або ж можуть просто не брати трубку, а то і взагалі постійно змінюють номери телефонів.

При проведенні дезінсекції ми можемо гарантувати знищення тих комах які в даний момент знаходяться в приміщенні. Але Ви так само повинні розуміти, що позитивний результат багато в чому залежить і від Вас. Дуже важливо виконувати рекомендації отримані від майстра, особливо якщо джерело зараження знаходиться в сусідній квартирі або приміщенні.

Уничтожение клопов, тараканов, моли, муравьев. (грн)

У нас действует постоянная скидка в 20% при обработке соседних квартир.
С запахомБез запаха
Общежитие 1 комната700,00800,00
1 — комнатная квартира800,00900,00
2 — х комнатная квартира850,001000,00
3 — х комнатная квартира900,001150,00
4 — х комнатная квартира950,001300,00
Дом от 60 до 150 м.кв.от 1100,00от 1500,00