Таргани повзуть у квартиру від сусідів

Комахи повзуть з вентиляції

Поява тарганів у квартирі – це не тільки велика проблема для її жителів, а й потенційна загроза їх здоров’ю. Адже таргани якщо з’являються, то повзають скрізь: на харчових продуктах, посуді, раковинах, ванні, на засобах гігієни. Тому як тільки ви помічаєте у себе в оселі цих комах потрібно якомога швидше ужити заходи.

Як можуть з’являтися таргани у квартирі:

 1. Від сусідів. Якщо сусіди довгий час не вживають заходів щодо знищення тарганів, то з часом вони можуть проникати й в сусідні квартири. Так само, коли сусіди труять тарганів у себе і не попереджають інших мешканців таргани можуть рятуючись перебігти до вас. Вони біжать через вентиляційні шахти, кухонні витяжки, через проводку і по каналізаційних трубах, щілини в стінах, через щілини у дверних отворах і вікнах.
 2. З покупками. Люди можуть принести комах в пакетах з ринку, купивши вживані меблі або техніку (холодильники, мікрохвильові печі, системні блоки комп’ютерів).
 3. Можуть принести з речами гості або родичі.
 4. З речами. Часто можна привезти комах у своїх речах після відрядження, відпочинку або просто після ночівлі в готелі.

Якщо таргани потрапляють до вас в оселю від сусідів найкраще всім мешканцям звернутися відразу до фахівців, які швидко проведуть обробку всіх квартир і позбавлять вас від цієї проблеми.
Адже часто трапляється, що таргани перебігають з однієї квартири в іншу і потім можуть знову повернутися, якщо обробити тільки одну.

Якщо ж немає можливості обробити всі квартири проведіть обробку у себе і прийміть заходи щодо профілактики та захисту свого житла.

Як захистити своє житло:

 • закрити вентиляційні отвори решітками в дрібну сітку або москітні сітки;
 • усунути щілини в стінах, підклеїти шпалери, усунути щілини в плінтусах, дверних отворах і вікнах;
 • щотижня проводити генеральне прибирання;
 • кожен день виносити сміття;
 • не залишати брудний посуд в мийці та після миття витирати її насухо, також витирати насухо ванну і кахель;
 • усунути течі в кранах і трубах якщо вони є;
 • ховати всю їжу, не залишати на столі крихти, заховати в пакети всі крупи.