Як позбавиться від клопів самостійно

Знищення клопів самостійно в Харкові
Як в Харкові позбавляються від клопів якщо немає можливості звернутися до професіоналів.

Клопи це досить делікатна проблема і не кожен буде про неї розповідати. Тому й оцінити масштаби зараження непросто. З власних спостережень ми можемо стверджувати що з кожним роком все більший відсоток житлового фонду в Харкові заражається клопами. Але не завжди є можливість замовити обробку у фахівців, а тому люди змушені виводити клопів самостійно.

Як знищити клопів у квартирі або будинку самостійно.

Скажемо чесно – самостійно дуже складно позбутися клопів. І найчастіше нас викликають коли всі способи боротьби з комахами в домашніх умовах вже вичерпані. І в підсумку дешевше і швидше відразу звернутися в дезфірму. Адже найважливіше навіть не вбити всіх дорослих особин, а знищити яйця і личинки які набагато більш живучі ніж дорослі. І дозволяють за місяць або два відновити чисельність популяції клопів в житлі.

Ось способи боротьби з клопами які ми знайшли на просторах інтернету і ті про які нам розповідали клієнти.

Народні засоби боротьби з клопами.

  1. Використання оцтової кислоти. Обробляються всі місця появи клопів, а також якомога більше поверхонь навколо спального місця. І взагалі всі щілини, тріщини виїмки й т. д. Очевидно що за один або два рази таким методом від клопів не позбутися, але якщо протирати можливі місця проживання регулярно, може і вийде спати ночами спокійніше.
  2. Використання розчинів на основі гасу. Принцип схожий. Наносимо на всі можливі поверхні не забуваючи що гас на відміну від оцту – горючий.

Якщо чесно є дуже великі сумніви що перші два способи можуть взагалі чомусь допомогти, але вони зустрічаються найбільш часто так що не згадати про них не можна.

Механічні засоби знищення клопів.

  1. Використання парогенератора для термічної обробки. Будь-яку істоту можна вбити високими температурами. Що стосується клопів то для їх смерті необхідно: 10 хвилин при температурі +60 або 1 хвилина при температурі +90 за Цельсієм. Так що теоретично якщо парогенератором пройтися по всіх поверхнях не пропустивши жодного сантиметра і затримуючись на кожному як мінімум на хвилину то можна знищити колонію клопів.
  2. Термічна обробка за допомогою харчової плівки. Спосіб зустрічався нами кілька разів і люди які його використовували, говорили що шанс на вдалий результат 50/50. Підходить він тільки для самих гарячих місяців влітку. Харчовою плівкою герметично обертаються заражені меблі (наприклад диван) і виставляється на сонце. Під плівкою починає нагнітатися температура і при температурі +50 клопи повинні вмирати за добу.

Хімічні засоби.

В Україні зараз існує величезна кількість препаратів від клопів які вільно продаються в більшості господарських магазинів. Немає сенсу говорити про те які кращі, а які гірше оскільки й речовини в них схожі й 90% з них виробляються в Китаї, а після розливаються в різні пляшки.

А дійсно якісні препарати коштують на порядок дорожче і їх вже не так легко купити. Концентрація дієвої речовини в них більша і призначені вони для використання тільки в спеціальному захисті.

Але в загалі можна сказати що більшість препаратів дійсно здатні знищити клопів, якщо вийде правильно і ретельно нанести на всі поверхні де можуть проповзати комахи та у них немає стійкості до даного препарату.

Головне пам’ятати що хімічні засоби не вбивають яйця клопів, а тому за один раз в будь-якому випадку позбутися від всіх не вийде.